Teslimat Koşulları

yilancioglu.com.tr’da , sipariş verdiğiniz gün ve takip eden üç gün içinde teslimat saati belirleme imkanı sunulmaktadır. Siparişiniz Teslimat Seçeneği ekranından seçeceğiniz saat dilimi içinde size teslim edilecektir.

İstediğiniz teslimat dilimine sipariş verebilmek için, ilgili teslimat diliminin başlangıcından 30 dakika öncesine kadar siparişinizi tamamlamanız gerekmektedir.

 

Toplu siparişleriniz için ilgili operasyon mağazamız tarafından aranarak teslimat günü, zamanı ve şartları ile ilgili bilgi tarafınıza verilecektir. 

  

HİZMET ALANLARI: 

Ana sayfadaki seçtiğiniz Teslimat Adresi alanından bölgenizi seçerek hangi illerde hangi bölgelere teslimat yapıldığını görüntüleyebilirsiniz.

 

SİPARİŞ LİMİTİ VE NAKLİYE ÜCRETİ:

Mağazalarımızın bulunduğu bölgeye tüm gıda ve gıda dışı ürün siparişlerinizi özenle hazırlayıp , araçlarımız ile kırmadan teslim ediyoruz.

500 TL altına sipariş kabul edilmemektedir.

Köylere, askeri birliklere ve girişi özel izine tabi yerlere teslimat yapılmamakta olup, siparişinizi teslim edecek anlaşmalı kargo firmasının hizmet vermediği noktalara sipariş teslimatı yapılmamaktadır.

 

Şebinkarahisar şehir merkezlerine yapacağınız alışverişlerde 

*500 TL ve 749,99 TL arası 20,00 TL Teslimat Ücreti eklenmektedir. 
*750 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo olarak gönderilmektedir.
 
Kargo ücreti sepetinizi tamamladıktan sonra teslimat adresi sayfasında belirtilmektedir.

*Bazı ürünler sadece Merkez Depo üzerinden, kargo aracılığı ile teslim edilmektedir. 

 

Köylere, askeri birliklere ve girişi özel izine tabi yerlere teslimat yapılmamakta olup, siparişinizi teslim edecek anlaşmalı kargo firmasının hizmet vermediği noktalara sipariş teslimatı yapılmamaktadır

Teslim alacağınız ürünlerin adetleri hizmet verdiğimiz operasyon mağazalarının internet stokları ile sınırlıdır.  www.yilancioglu.com.tr  üzerinden sadece perakende satış hizmeti verilmekte olup, toptan satış yapılmamaktadır.

 

Siparişteki ürün fiyatları, siparişin oluşturulduğu gün geçerli olan fiyatlardır. Sepetteki ürün fiyatlarının değişmesi durumunda dahi, siparişin oluşturulduğu gün mevcut olan fiyatlardan, siparişteki ürünler teslim alınır. Web sitemizdeki fiyatlar ve kampanyalar internet alışverişlerine özel olup, mağazalarda farklı fiyatlandırma ve kampanyalar yapılabilir. 

 

KG ile satılan tartılı ürünlerde sipariş verdiğiniz takdirde sipariş miktarına uymak için azami gayret gösterilecektir. Buna rağmen, hazırlanan ile talep edilen gramaj ,farklılık gösterebileceği için önceki ekranda hesaplanan toplam alışveriş tutarı,teslimat anındaki fatura tutarından değişik olabilir. 

 

Teslimat sırasında ürünlerinizi kontrol etmenizi öneririz. Siparişleriniz e-arşiv ya da irsaliye ile teslim edilmektedir..

Teslimat sırasında ürün iadesi :

İade etmek istediğiniz ürünleri teslimat esnasında teslimat görevlisine teslim edebilirsiniz. Sipariş tutarını online kredi kartı ile ödemeyi seçtiyseniz iade ettiğiniz ürünlerin tutarı kredi kartınıza iade edilecektir. Kapıdaki ödeme seçeneklerinden birini seçtiyseniz toplam fiyat üzerinden faturalandırılacaktır. 

 

KARGO TESLİM ALMA İŞLEMİ

Kargonuz elinize ulaştığında doğrudan kargo görevlisinin ibraz edeceği, ürünü teslim aldığınızı gösteren belgeye imza atmadan önce  ürününüzün kargo paketinde  herhangi bir hasar olup olmadığına emin olun. Eğer ürün eksiksiz ve hasarsız bir şekilde ulaştırıldıysa, kargo görevlisinin uzattığı teslim belgesini imzalayabilirsiniz. Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin ve ürünü teslim almayın. Ürünü kargo görevlisine iade edin. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta: Hasar Tespit Tutanağını hazırlamadan önce ürünü teslim aldığınıza dair bir imza atmamış olmanız gerekmektedir. Kargo görevlisi acelesi olduğunu ve hemen gitmesi gerektiğini söylese bile bunun sizin yasal hakkınız olduğunu unutmayın.

Bazı ürünler için yetkili servis kurulumu gerekmektedir. Bu ürünleri yetkili servis gelmeden açmayınız. Eğer ürün ambalajında problem yoksa ancak yetkili servis ürünü açtığında ürün hasarlı ise mutlaka yetkili servise tutanak tutturunuz.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı